SN65240PWR
Texas Instruments
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66155687
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Breakdown Voltage | 7 V |
| Capacitance | 35 pF |
| Case/Package | TSSOP |
| Clamping Voltage | 7 V |
| Depth | 4.5 mm |
| Element Configuration | Dual |
| Height | 1.2 mm |
| Interface | USB |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 1 µA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Breakdown Voltage | 8 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Power Dissipation | 60 W |
| Max Surge Current | 3 A |
| Min Breakdown Voltage | 7 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Channels | 4 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Peak Pulse Power | 60 W |
| Polarity | Unidirectional |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Termination | SMD/SMT |
| Thickness | 1 mm |
| Weight | 39.008944 mg |
| Width | 4.4 mm |
| Working Voltage | 6 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 13
MOQ:13
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 13 - | $5.651 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



