RPM-075PTT86
ROHM
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66148271
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | SMD/SMT |
| Collector Emitter Breakdown Voltage | 20 V |
| Collector Emitter Voltage (VCEO) | 20 V |
| Dark Current | 500 nA |
| Fall Time | 10 µs |
| Lead Free | Lead Free |
| Lens Style | Flat |
| Max Breakdown Voltage | 20 V |
| Max Collector Current | 10 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Power Dissipation | 50 mW |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Orientation | Top View |
| Polarity | NPN |
| Power Dissipation | 50 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Rise Time | 10 µs |
| Viewing Angle | 120 ° |
| Wavelength | 600 nm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 48
MOQ:48
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 48 - | $1.531 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



