RN55D3321F
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Diameter | 2.29 mm |
| Lead Length | 38.1 mm |
| Number of Pins | 2 |
| Power Rating | 125 mW |
| Resistance | 3.32 kΩ |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 125
MOQ:125
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 125 - | $0.588 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



