R-783.3-0.5
文件
商品說明
| Category | Board Mounted Power Supply DC DC Converters |
| Manufacturer | RECOM |
| Series | INNOLINE R-78-0.5 |
| Type | Linear Regulator Replacement |
| Voltage - Input (Max) | 32V |
| Voltage - Input (Min) | 4.75V |
| Voltage - Output 1 | 3.3V |
| Current - Output (Max) | 500mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 91% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Features | OTP, SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.45" L x 0.30" W x 0.40" H (11.5mm x 7.5mm x 10.2mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 11
MOQ:8
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8 - | $9.351 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




