PV36X104C01B00
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66130851
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Color | Grey |
| Composition | Cermet, Potentiometer |
| Depth | 5 mm |
| Height | 10.0076 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 500 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount , Through Hole |
| Number of Turns | 25 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 500 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 100 kΩ |
| Taper | Linear |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | Pin |
| Tolerance | 10 % |
| Weight | 1 g |
| Width | 10 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 10
MOQ:10
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - | $7.345 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



