PRF18BF471QB5RB
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66130101
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Current Rating | 100 µA |
| Depth | 800 µm |
| Height | 950 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Max Supply Voltage (DC) | 32 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | PCB , Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 470 Ω |
| Schedule B | 8533400080 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 50 % |
| Voltage | 32 V |
| Voltage Rating | 32 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,496
MOQ:555
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 555 - 2,220 | $0.132 |
| 2,221 - | $0.102 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



