PCA9535PWG4
Texas Instruments
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66128514
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs I/O expanders |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Output Type | Push-Pull |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 5.5V |
| Current - Output Source/Sink | 10mA/25mA |
| Interrupt Output | Yes |
| Clock Frequency | 400 kHz |
| Number of I/O | 16 |
| Interface | I2C/SMBus |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Features | POR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 24-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 539
MOQ:26
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 26 - 103 | $2.862 |
| 104 - 296 | $2.354 |
| 297 - | $2.143 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



