PCA9306DTR2G
ON SEMICONDUCTOR
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66128502
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Level translators |
| Manufacturer | ON SEMICONDUCTOR |
| Channel Type | Bidirectional |
| Translator Type | Voltage level |
| Output Type | Open drain |
| Voltage - VCCA | 1 V ~ 3.6 V |
| Voltage - VCCB | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Input Signal | CMOS |
| Channels per Circuit | 2 |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +125°C(TA) |
| Features | Automatic Direction Sensing |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 62
MOQ:62
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 62 - | $1.185 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




