PAF600F48-28
TDK-LAMBDA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66128055
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Board Mounted Power Supply DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | PAF600F |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 76V |
| Voltage - Input (Min) | 36V |
| Voltage - Output 1 | 28V |
| Current - Output (Max) | 21.5A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 90% |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 100°C |
| Features | Remote On/Off, OCP, OVP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 4.60"L x 2.40"W x 0.50"H(116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 14
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $379.304 |
| 5 - 8 | $350.112 |
| 9 - | $324.706 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



