NFM3DCC222R1H3L
文件
商品說明
| Capacitance | 2.2 nF |
| Case/Package | 1205 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Current | 300 mA |
| Current Rating | 300 mA |
| DC Resistance (DCR) | 300 mΩ |
| Depth | 1.25 mm |
| Height | 900 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Current Rating | 300 mA |
| Max DC Current | 300 mA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | PCB , Surface Mount |
| Number of Pins | 1205 |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 300 mΩ |
| Termination | Flat |
| Tolerance | 50 % |
| Voltage | 50 V |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (AC) | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 1.25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,070
MOQ:251
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 251 - 1,003 | $0.293 |
| 1,004 - | $0.248 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




