NE555DR
Texas Instruments
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66126052
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Programmable timers/Oscillators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | 555 Type/Timer/Oscillator (Single) |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 16 V |
| Current - Supply | 10 mA |
| Frequency | 100 kHz |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 286
MOQ:286
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 286 - | $0.257 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




