RNC55H6192FS
VISHAY

RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66123608
Date Code:02
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Metal Film |
| Contact Plating | Lead, Tin |
| Diameter | 2.39 mm |
| Max Operating Temperature | 175 °C |
| Military Standard | MIL-PRF-55182 |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Mount | Through Hole |
| Resistance | 61.9 kΩ |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 98
MOQ:98
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 98 - 979 | $0.946 |
| 980 - 4,899 | $0.945 |
| 4,900 - 9,799 | $0.907 |
| 9,800 - 48,999 | $0.90 |
| 49,000 - 97,999 | $0.894 |
| 98,000 - 195,999 | $0.89 |
| 196,000 - | $0.889 |
| - | - |



