MNR18E0APJ330
文件
商品說明
| Case/Package | SMD/SMT |
| Case Code (Imperial) | 1506 |
| Case Code (Metric) | 3816 |
| Circuit Type | Isolated |
| Contact Plating | Tin |
| Height | 558.8 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Elements | 8 |
| Number of Pins | 16 |
| Number of Resistors | 8 |
| Number of Terminals | 16 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Dissipation | 63 mW |
| Power Per Element | 62.5 mW |
| Power Rating | 31 mW |
| Resistance | 33 Ω |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Terminal Pitch | 4 mm |
| Termination | Convex |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Width | 1.6002 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 230
MOQ:230
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 230 - | $0.32 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




