MNR04M0APJ220
文件
商品說明
| Case/Package | SMD/SMT |
| Case Code (Imperial) | 0804 |
| Case Code (Metric) | 2010 |
| Circuit Type | Isolated |
| Height | 457.2 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Elements | 4 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Resistors | 4 |
| Number of Terminals | 8 |
| Power Dissipation | 63 mW |
| Power Per Element | 62.5 mW |
| Power Rating | 63 mW |
| Resistance | 22 Ω |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Width | 990.6 µm |
| Working Voltage | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 19,860
MOQ:6,667
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6,667 - | $0.011 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




