MNR04M0ABJ102
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Resistors Resistor network arrays |
| Manufacturer | ROHM |
| Series | MNR04 |
| Circuit Type | Isolated |
| Resistance (Ohms) | 1k |
| Number of Resistors | 4 |
| Power Per Element | 62.5mW |
| Number of Pins | 8 |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0804/Convex/Long Side Terminal |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.039"W(2.00mm x 1.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 18,673
MOQ:556
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 556 - 2,222 | $0.132 |
| 2,223 - 12,308 | $0.091 |
| 12,309 - | $0.082 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



