MNR04M0ABJ000
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Resistors Resistor network arrays |
| Manufacturer | ROHM |
| Circuit Type | Isolated |
| Resistance (Ohms) | 0 |
| Number of Resistors | 4 |
| Power Per Element | 62.5mW |
| Number of Pins | 8 |
| Tolerance | Jumper |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0804/Convex/Long Side Terminal |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.039"W(2.00mm x 1.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 64,104
MOQ:3,334
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,334 - 13,333 | $0.022 |
| 13,334 - 38,462 | $0.018 |
| 38,463 - | $0.017 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



