RLR07C3900GS
VISHAY

RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66122811
Date Code:03
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | Metal |
| Composition | Metal Film |
| Diameter | 2.29 mm |
| Introduction Date | 2000-10-24 |
| Lead Diameter | 640 µm |
| Lead Length | 38.1 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Number of Terminals | 2 |
| Power Dissipation | 250 mW |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 390 Ω |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Tolerance | 2 % |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 45
MOQ:45
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 45 - 449 | $2.058 |
| 450 - 2,249 | $2.045 |
| 2,250 - 4,499 | $1.989 |
| 4,500 - 22,499 | $1.961 |
| 22,500 - 44,999 | $1.952 |
| 45,000 - 89,999 | $1.946 |
| 90,000 - 179,999 | $1.936 |
| 180,000 - | $1.934 |



