MMBT3904TT1G
ON SEMICONDUCTOR
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66122739
文件
商品說明
| Category | Discrete semiconductors Discrete single |
| Manufacturer | ON SEMICONDUCTOR |
| Transistor Type | NPN |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Maximum) | 60 V |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 0.2 A |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 |
| Frequency-transition | 300MHz |
| Vce saturation (max) @lb, Ic | 0.3V |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SC-75-3 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 911
MOQ:911
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 911 - | $0.081 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




