MLZ1608N100LT000
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | MLZ |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 300mA |
| Current - Saturation (Isat) | 60mA |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 2MHz |
| DC Resistance (DCR) | 600mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0603(1608メートル法) |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 9,426
MOQ:521
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 521 - 2,083 | $0.141 |
| 2,084 - 7,692 | $0.109 |
| 7,693 - | $0.099 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



