MDP1603-223G
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | DIP |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Number of Circuits | 8 |
| Number of Pins | 16 |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 22 kΩ |
| Thickness | 3.05 mm |
| Width | 6.35 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 25
MOQ:25
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 25 - | $2.938 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



