MCR03EZHJ154
ROHM
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66118030
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 0603 |
| Composition | Thick Film |
| Contact Plating | Tin |
| Height | 550 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Power Rating | 100 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 150 kΩ |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 17,255
MOQ:6,667
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6,667 - | $0.011 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



