MC14504BDG
ON SEMICONDUCTOR
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66116238
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Level translators |
| Manufacturer | ON SEMICONDUCTOR |
| Channel Type | Unidirectional |
| Translator Type | Voltage level |
| Output Type | Non-inverting |
| Voltage - VCCA | 3 V ~ 18 V |
| Voltage - VCCB | 3 V ~ 18 V |
| Channels per Circuit | 6 |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +125°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3
MOQ:3
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - | $24.482 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




