LT3591EDDB#TRPBF
ANALOG DEVICES

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66106887
Date Code:22
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | DFN |
| Frequency | 1.2 MHz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 12 V |
| Min Input Voltage | 2.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.5 V |
| Nominal Supply Current | 5 mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Segments | 10 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Topology | Boost |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 71
MOQ:8
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8 - 79 | $12.295 |
| 80 - 399 | $12.154 |
| 400 - 799 | $11.781 |
| 800 - 3,999 | $11.706 |
| 4,000 - 7,999 | $11.664 |
| 8,000 - 15,999 | $11.65 |
| 16,000 - 31,999 | $11.622 |
| 32,000 - | $11.608 |



