LQW15AN8N2G00D
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW15 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 540mA |
| Inductance | 8.2 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 5.5GHz |
| Q @ Freq | 25 @ 250MHz |
| DC Resistance (DCR) | 140mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±2% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.024"W(1.00mm x 0.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 10,010
MOQ:918
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 918 - 3,667 | $0.08 |
| 3,668 - | $0.055 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




