LQW15AN27NH00D
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW15 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 280mA |
| Inductance | 27 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 3.5GHz |
| Q @ Freq | 25 @ 250MHz |
| DC Resistance (DCR) | 520mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±3% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 107,030
MOQ:803
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 803 - 3,211 | $0.092 |
| 3,212 - 17,786 | $0.063 |
| 17,787 - 38,536 | $0.057 |
| 38,537 - | $0.05 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



