LQP18MN82NG02D
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQP18 |
| Type | Thick Film |
| Current Rating (Amps) | 50mA |
| Inductance | 82 nH |
| Inductance Frequency - Test | 300MHz |
| Frequency - Self Resonant | 800MHz |
| Q @ Freq | 17 @ 300MHz |
| DC Resistance (DCR) | 4.6Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±2% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0603(1608メートル法) |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,250
MOQ:217
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 217 - 866 | $0.339 |
| 867 - | $0.287 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



