LQP03TN56NJ04D
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQP03TN_04 |
| Type | Film |
| Inductance | 56 nH |
| Frequency - Self Resonant | 1.4GHz |
| DC Resistance (DCR) | 4.3 Ohms |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.6x0.3mm |
| Height - Seated (Max) | 0.014" (0.35mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 9,600
MOQ:5,556
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5,556 - | $0.013 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



