LQP03TN2N7B04D
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQP03TN_04 |
| Type | Film |
| Inductance | 2.7 nH |
| Frequency - Self Resonant | 6GHz |
| DC Resistance (DCR) | 200 mOhms |
| Tolerance | ±0.1 nH |
| Size / Dimension | 0.6x0.3mm |
| Height - Seated (Max) | 0.014" (0.35mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 10,000
MOQ:1,852
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,852 - 7,407 | $0.04 |
| 7,408 - | $0.027 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



