LQP03TN0N7BZ2D
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQP03TN_Z2 |
| Type | Film |
| Current Rating (Amps) | 800mA |
| Inductance | 0.7 nH |
| Inductance Frequency - Test | 500MHz |
| Frequency - Self Resonant | 20GHz |
| Q @ Freq | 14 @ 500MHz |
| DC Resistance (DCR) | 80mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±0.1nH |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Automotive | AEC-Q200 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0201(0603メートル法) |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.013" (0.33mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 14,878
MOQ:2,058
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,058 - 8,230 | $0.036 |
| 8,231 - | $0.025 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



