LQM31PN4R7M00L
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQM31 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 700mA |
| Inductance | 4.7 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 25MHz |
| DC Resistance (DCR) | 375mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1206 |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.037" (0.95mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3,000
MOQ:394
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 394 - 1,572 | $0.187 |
| 1,573 - | $0.144 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




