LQM2MPNR24MGHL
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQM2 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 3.4A |
| Current - Saturation (Isat) | 4.8A |
| Inductance | 240 nH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 130MHz |
| DC Resistance (DCR) | 25mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0806(2016メートル法) |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.063"W(2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,500
MOQ:353
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 353 - 1,409 | $0.208 |
| 1,410 - | $0.161 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



