LQH4N221K04M00
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Case/Package | 1812 |
| Core Material | Ferrite |
| DC Resistance (DCR) | 5.4 Ω |
| Height | 2.6 mm |
| Inductance | 220 µH |
| Max DC Current | 110 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Q Factor | 40 |
| Self Resonant Frequency | 4.5 MHz |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 1 MHz |
| Tolerance | 10 % |
| Width | 3.2 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 13,354
MOQ:662
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 662 - 2,646 | $0.111 |
| 2,647 - | $0.076 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



