LQH4N221J04M00
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Core Material | Ferrite |
| Current Rating | 110 mA |
| DC Resistance (DCR) | 5.4 Ω |
| Inductance | 220 µH |
| Inductance Tolerance | 5 % |
| Introduction Date | 1995-01-01 |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Current Rating | 110 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Terminals | 2 |
| Q Factor | 40 |
| Self Resonant Frequency | 4.5 MHz |
| Shielding | Unshielded |
| Test Frequency | 1 MHz |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 28,032
MOQ:662
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 662 - 2,646 | $0.111 |
| 2,647 - 14,652 | $0.076 |
| 14,653 - | $0.069 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



