LQH31HNR21J03L
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH31 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 520mA |
| Inductance | 215 nH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 430MHz |
| Q @ Freq | 60 @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) | 110mOhms |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1206(3216メートル法) |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 46,000
MOQ:149
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 149 - 595 | $0.494 |
| 596 - 2,667 | $0.418 |
| 2,668 - 5,682 | $0.362 |
| 5,683 - | $0.344 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



