LQH2MCN820K02L
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH2 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 90mA |
| Inductance | 82 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 14MHz |
| DC Resistance (DCR) | 9.75Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0806(2016メートル法) |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.063"W(2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,586
MOQ:358
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 358 - 1,429 | $0.206 |
| 1,430 - | $0.159 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



