LQG18HN4N7S00D
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQG18 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 900mA |
| Inductance | 4.7 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 6GHz |
| Q @ Freq | 12 @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) | 200mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±0.3nH |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0603(1608メートル法) |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Material - Core | Air |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 10,624
MOQ:713
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 713 - 2,849 | $0.103 |
| 2,850 - | $0.071 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




