IHLP2020BZER2R2M01
VISHAY

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66102848
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-2020BZ-01 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 4.2A |
| Current - Saturation (Isat) | 9.5A |
| Inductance | 2.2 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 39MHz |
| DC Resistance (DCR) | 50.1mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.216"L x 0.204"W(5.49mm x 5.18mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 21
MOQ:21
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 21 - 209 | $4.409 |
| 210 - 1,049 | $4.329 |
| 1,050 - 2,099 | $4.254 |
| 2,100 - 10,499 | $4.198 |
| 10,500 - 20,999 | $4.17 |
| 21,000 - 41,999 | $4.161 |
| 42,000 - 83,999 | $4.153 |
| 84,000 - | $4.147 |



