IHLP1616BZER2R2M11
VISHAY

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66102847
Date Code:0832
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-1616BZ-11 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 3.25A |
| Current - Saturation (Isat) | 3.25A |
| Inductance | 2.2 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 40MHz |
| DC Resistance (DCR) | 68mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.175"L x 0.160"W(4.45mm x 4.06mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 4,000
MOQ:84
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 84 - 839 | $1.11 |
| 840 - 4,199 | $1.10 |
| 4,200 - 8,399 | $1.062 |
| 8,400 - 41,999 | $1.055 |
| 42,000 - 83,999 | $1.05 |
| 84,000 - 167,999 | $1.049 |
| 168,000 - 335,999 | $1.045 |
| 336,000 - | $1.044 |



