LM3880MFX-1AA/NOPB
Texas Instruments
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66101453
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | SOT-23 |
| Height | 0 m |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 6 |
| Number of Voltages Monitored | 3 |
| Operating Supply Current | 25 µA |
| Packaging | Tape & Reel |
| Quiescent Current | 25 µA |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8542390000 |
| Thickness | 1.2 mm |
| Watchdog Timer | No |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 42
MOQ:42
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 42 - | $1.749 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



