LM317MBDTG
ON SEMICONDUCTOR
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66101144
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Accuracy | 4 % |
| Case/Package | DPAK |
| Contact Plating | Tin |
| Dropout Voltage | 2.1 V |
| Halogen Free | Halogen Free |
| Height | 2.51 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Input Voltage | 40 V |
| Max Junction Temperature (Tj) | 125 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 250 mA |
| Max Output Voltage | 37 V |
| Min Input Voltage | 4.2 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 1.2 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 3 |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Supply Voltage | 40 V |
| Output Current | 500 mA |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 37 V |
| Output Voltage Accuracy | 4 % |
| Polarity | Positive |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 80 dB |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Reference Voltage | 1.3 V |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Width | 6.22 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 998
MOQ:184
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 184 - 733 | $0.401 |
| 734 - | $0.339 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



