LM2903VQDRQ1
Texas Instruments
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66100978
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | SOIC |
| Height | 1.75 mm |
| Input Bias Current | 250 nA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 7 mV |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 6 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 6 days ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 18 V |
| Max Input Current | 250 nA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Current | 400 µA |
| Max Supply Voltage | 36 V |
| Min Dual Supply Voltage | 1 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 1 mA |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Elements | 2 |
| Number of Pins | 8 |
| Output Current | 20 mA |
| Output Current per Channel | 6 mA |
| Output Type | TTL |
| Quiescent Current | 2.5 mA |
| Radiation Hardening | No |
| Response Time | 300 ns |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Thickness | 1.58 mm |
| Voltage Gain | 100 dB |
| Width | 3.91 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 90
MOQ:90
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 90 - | $0.817 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



