LL2012-FR15K
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 0805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Case Code (Metric) | 2012 |
| Composition | Ceramic |
| Current | 150 mA |
| DC Resistance (DCR) | 3 Ω |
| Lead Free | Contains Lead |
| Mount | Surface Mount |
| Self Resonant Frequency | 360 MHz |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | 10 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 29,648
MOQ:521
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 521 - 2,083 | $0.141 |
| 2,084 - 7,692 | $0.109 |
| 7,693 - 20,833 | $0.099 |
| 20,834 - | $0.086 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



