LL1608-FSL15NJ
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Core Material | Ceramic |
| DC Current | 600 mA |
| DC Resistance (DCR) | 400 mΩ |
| Depth | 950 µm |
| Height | 950 µm |
| Inductance | 15 nH |
| Lead Free | Lead Free |
| Max DC Current | 600 mA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Radiation Hardening | No |
| Self Resonant Frequency | 3.2 GHz |
| Shielding | Unshielded |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 398
MOQ:398
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 398 - | $0.185 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



