LL1608-FH3N3S
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Current Rating | 1 A |
| DC Resistance (DCR) | 120 mΩ |
| Height - Seated (Max) | 939.8 µm |
| Inductance | 3.3 nH |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Self Resonant Frequency | 5.9 GHz |
| Shielding | Unshielded |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Width | 787.4 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 47,620
MOQ:417
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 417 - 1,667 | $0.176 |
| 1,668 - 6,154 | $0.136 |
| 6,155 - 16,667 | $0.124 |
| 16,668 - | $0.108 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



