LH5116NA-10
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Access Time | 100 ns |
| Address Bus Width | 11 b |
| Case/Package | SOP |
| Density | 16 kb |
| Frequency | 100 GHz |
| Interface | Parallel |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Size | 15.6 kB |
| Memory Type | RAM, SRAM |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 24 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Words | 2000 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Sync/Async | Asynchronous |
| Word Size | 8 b |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 237
MOQ:14
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 14 - 53 | $5.49 |
| 54 - 154 | $4.526 |
| 155 - | $4.122 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



