KTS500B685M43N0T00
NIPPON CHEMI-CON
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66098521
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | NIPPON CHEMI-CON |
| Series | NTS |
| Capacitance | 6.8 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.126"W(4.50mm x 3.20mm) |
| Thickness (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 90
MOQ:90
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 90 - | $0.817 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



