IHLP5050EZRZ4R7M01
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 5050 |
| Composition | Wirewound |
| DC Resistance (DCR) | 15 mΩ |
| Height | 5 mm |
| Inductance | 4.7 µH |
| Max DC Current | 27 A |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| RMS Current (Irms) | 12 A |
| Saturation Current | 27 A |
| Self Resonant Frequency | 5 MHz |
| Series Resistance | 15 mΩ |
| Shielding | Shielded |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 100 kHz |
| Tolerance | 20 % |
| Width | 12.9 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,145
MOQ:25
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 25 - 38 | $2.938 |
| 39 - 100 | $2.18 |
| 101 - 222 | $1.892 |
| 223 - 480 | $1.727 |
| 481 - 870 | $1.578 |
| 871 - | $1.437 |
| - | - |
| - | - |



