IHLP4040DZER100M01
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY DALE |
| Series | IHLP-4040DZ-01 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 6.8A |
| Current - Saturation (Isat) | 12A |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 36.5mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 4040 |
| Size / Dimension | 0.425"L x 0.400"W(10.80mm x 10.16mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,447
MOQ:93
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 93 - 371 | $0.793 |
| 372 - | $0.671 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



