IHLP2525CZRZ100M01
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 2525 |
| Composition | Wirewound |
| DC Resistance (DCR) | 105 mΩ |
| Height | 3 mm |
| Inductance | 10 µH |
| Max DC Current | 7 A |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| RMS Current (Irms) | 3 A |
| Saturation Current | 7 A |
| Self Resonant Frequency | 16 MHz |
| Series Resistance | 105 mΩ |
| Shielding | Shielded |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 100 kHz |
| Tolerance | 20 % |
| Width | 6.47 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,691
MOQ:42
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 42 - 63 | $1.762 |
| 64 - 167 | $1.309 |
| 168 - 370 | $1.135 |
| 371 - 800 | $1.036 |
| 801 - 1,449 | $0.947 |
| 1,450 - | $0.862 |
| - | - |
| - | - |



