IHLP1616BZER4R7M11
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY DALE |
| Series | IHLP-1616BZ-11 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 1.7A |
| Current - Saturation (Isat) | 1.75A |
| Inductance | 4.7 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 29MHz |
| DC Resistance (DCR) | 105mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.175"L x 0.160"W(4.45mm x 4.06mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 5,350
MOQ:125
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 125 - 497 | $0.591 |
| 498 - 2,228 | $0.50 |
| 2,229 - 4,746 | $0.433 |
| 4,747 - | $0.412 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



